Siker a 25. Ifjúsági és Innovációs Versenyen
A Miskolci Herman Ottó Gimnázium csapata II. díjat nyert egy olyan innovációval, melynek részét képezi a kutatási asszisztensünk, Szugyiczki Csaba által fejlesztett mobil app.

Ahogy arról korábban beszámoltunk, a Miskolci Herman Ottó Gimnázium tanulói, Pogány Martina Alíz és Tomori Vince pályázatot nyújtott be a 25. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyre egy olyan adatbázissal, mely oldatok pH értékének vizuális meghatározásában használható. Ezek az adatok képezik a magját az Androidos eszközökre elkészített appnak, melyet Szugyiczki Csaba, az IoT Kutatóintézet kutatási asszisztense valósított meg.

A pályamunkát a versenyen II. díjjal jutalmazták, amihez szívből gratulálunk! A díj átvétele után Martina és Vince meglátogatták Csabát az IoT Kutatóintézetben, hogy együtt örüljenek a megérdemelt sikernek.