Audi IT Innovációs nap
Az IoT Kutatóintézet meghívott kiállítóként részt vett az Audi IT Innovációs napján Győrben.

Az IoT Kutatóintézet Getronics Kft-vel való partnersége idén is meghozta a gyümölcsét: a Kutatóintézet benyújtotta a győri Audi 2016. évi IT Innovációs napjára szánt szakmai programját, amely pozitív elbírálásban részesült, ezért szeptember 16-án az Kutatóintézet munkatársai meghívott kiállítóként részt vettek ezen a jeles eseményen. Az Eszterházy Károly Egyetem IoT Kutatóintézete olyan neves kiállítók mellett jelent meg, mint az IBM, a Dell, az SAP, a University of Graz vagy a Budapesti Műszaki Egyetem.

Az IoT Kutatóintézet két fejlesztését mutatta be a kiállításon:

1. Az Aventics Hungary Kft. számára fejlesztett és a termelésben aktívan használt ipari végellenőrző kamerarendszerét.
  2. Vezetéknélküli szenzorhálózatokhoz kapcsolódó saját fejlesztésű eszközeit, melyeket a következő videó mutat be.